loader image

O MNIE

Witaj! Miło mi, że odwiedziłeś moją stronę.

Dlaczego warto podjąć ze mną współpracę? Najtrafniej definiuje mnie to, że kocham to, co robię. Moja praca jest moją pasją. Spełniam się na kilku poziomach. Jestem etatowym nauczycielem we wspaniałej szkole, gdzie uczę młodzież przedmiotów zawodowych związanych z fotografią oraz reklamą i marketingiem. Praca ta uczy mnie jak być liderem oraz mentorem. Cały czas dokształcam się, aby sprostać wymaganiom, jakie stawiają przede mną moi uczniowie oraz dynamiczny rynek fotografii i mediów. Prowadzę również swoją firmę, gdzie jestem sam sobie szefem oraz pracownikiem. Prowadzenie biznesu nauczyło mnie systematyczności, planowania oraz ciężkiej pracy. Moja praca wymaga często zaangażowania większej ilości osób, dzięki czemu wiem na czym polega praca zespołowa. Do współpracy dobieram sobie ludzi, na których mogę polegać. Są nie tylko fachowcami w swoich dziedzinach, ale również moimi serdecznymi znajomymi.
No i w końcu fotografia i film są to rzeczy, którym poświęcam swój wolny czas. Jest to moje hobby, dlatego nie zatrzymuję się w miejscu i nieustannie się szkolę. Prowadzę kursy fotograficzne, a także biorę systematycznie udział w szkoleniach. Oprócz sporego doświadczenia, jestem również magistrem polonistyki (specjalność „Edytorstwo” i specjalizacja „Język w komunikacji społecznej”) oraz mam dyplom z fotografii. Jestem wykładowcą, twórcą szkoleń z fotografii oraz praktykiem.
Zapraszam do kontaktu i współpracy.

Piotr

FOTOGRAFIA ŚLUBNA I OKOLICZNOŚCIOWA

Pozwól, że stworzę dla Ciebie pamiątkę z najważniejszych wydarzeń w Twoim życiu. Pięknie uchwycone chwile najlepiej wyglądają zamknięte w najwyższej jakości albumach i odbitkach. Efekt WOW murowany.

FOTOGRAFIA PRODUKTOWA

Nic lepiej nie sprawdza się w sprzedaży jak doskonałe zdjęcia Twojego produktu, które zatrzymają uwagę klientów. Wykonam dla Ciebie packshoty, sesje reklamowe, zdjęcia stylizowane, aranżowane sesje oraz zdjęcia z modelem.

SESJE

Fotografia to moja pasja. Uwielbiam fotografować zarówno w studio jak i w plenerze. Naturalne portrety i fotografia rodzinna to niezwykła pamiątka. Sesje biznesowe i wizerunkowe to doskonała wizytówka. A może szukasz niebanalnego prezentu?

ARCHITEKTURA I WNĘTRZA

Prowadzisz biznes i potrzebujesz profesjonalnych zdjęć swojego lokalu, które oddadzą klimat miejsca i pokażą jego piękno? Doskonale trafiłeś. Nie tylko jestem z wykształcenia fotografikiem, ale również pracuję na najwyższej klasy sprzęcie.

FILM

Produkcje video muszą charakteryzować się doskonałym obrazem oraz dźwiękiem. Współpracuję z profesjonalistami w zakresie filmu. W ofercie mam zarówno filmy ślubne oraz filmy produktowe.

PROJEKTOWANIE GRAFICZNE

Specjalizuję się w fotografii produktowej na serwisy aukcyjne, takie jak AMAZON. Fotografie na aukcje potrzebują również opisów, infografik oraz opracowania graficznego. Zaprojektuję dla Ciebie grafiki od A do Z.

„Spotkać się to początek;
zgodzić się to postęp;
pracować razem to sukces.”

Henry Ford

REALIZACJE

Jeśli chcesz być na bieżąco z tym, co się u mnie dzieje…
Znajdziesz mnie w mediach społecznościowych.

CZEŚĆ!
ZACZNIJMY COŚ NOWEGO!

Jeśli masz pytania, to proszę zostaw wiadomość.

15 + 3 =